TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Teslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade Şartları


TESLİMAT KURALLARI

1. Sipariş vermiş olduğunuz ürün, tarafımızdan en geç 2 veya 4 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanacaktır.

2. Ürününüz yola çıktıktan sonra tarafınıza takip numarası ile birlikte kargo bilgilendirmesi yapılacaktır.

3. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz 1 (bir) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir. Belirtilen 1 (bir) iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde şiparisiniz tarafımıza iade edilir. İade siparişinizin tekrar gönderilmesi için lütfen bizimle +90 850 441 40 70 numaralı whatsapp hattından iletişime geçiniz.
Kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza sevk edilecektir.

4. Kargolarınızı teslim almadan önce lütfen paketinizi inceleyiniz. Zarar görmüş yırtık poşetleri kargo görevlisine bildirerek kabul etmeme hakkına sahipsiniz.

5. Resmi tatil günleri, cumartesi ve pazar günü kargolama yapılmaz. Ürünün stoklarımızda mevcut olması durumunda bir sonraki iş günü kargolaması yapılır.
 

İADE GÖNDERİM KOŞULLARI

1. ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM?

Etiketi bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Her sebeple iade kabul edilebilir ancak firmadan kaynaklı bir hata yok ise kargo ücreti müşteri tarafından ödenerek kargoya teslim edilmesi gerekmektedir.

Not: Değşim işlemi yapılmamaktadır. Ürününüzü iade ederek yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.
 

2. ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Ürün teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde Hesabım > Siparişlerim sayfasından " İade Et" butonuna tıklayarak iade süreçlerinizi başlatabilirsiniz. İadeniz, ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 5-7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürünleriniz bize ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve ürün bedeli (taşımacılık ücreti hariç) tarafınıza yatırılır. Geri ödemeler banka süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

3. SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?
Siparişlerin iptali ancak Kargoya verilmeden önce mümkündür. Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse whatsapp hattımızdan hafta içi çalışma saatleri içinde (Pzt / Cuma : 09:00 - 18:00) yazarak iletebilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerin ise iptali mümkün değildir. Ürün elinize ulaştıktan sonra 7 gün içinde iade prosedürüne başvurabilirsiniz.
 

4. KAMPANYA DÖNEMİNDE YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE İADE VAR MIDIR?

Kampanya süresince satın alınan ürünlerin iadesi mümkündür. Ancak belirli bir tutar veya adet üzeri oluşturulmuş kampanyalarda iade sonrası kalan tutar kampanya kazanım yükümlülüğünü tamamlamıyorsa iadeler kampanyasız fiyat üzerinden hesaplanır ve tarafınıza iadesi yapılır.
 

İade Adresi:

Erol Dericilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İkitelli OSB Aymakkop sitesi YTM binası no:1 kat:4 iç kapı no:80
İkitelli - Başakşehir / İSTANBUL

Sorularınız, görüş ve önerileriniz için Müşteri Hizmetleri’nin +90 850 441 40 70 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Loading...